Expeditions: Viking (2017) MULTi5-ElAmigos / Polska Wersja Językowa » ExSite PREMIUM
Expeditions: Viking (2017) MULTi5-ElAmigos / Polska Wersja Językowa
Dodał: Vanisz   Data: 13-08-2017, 15:11  GRY / PC
Expeditions: Viking (2017) MULTi5-ElAmigos / Polska Wersja Językowa


Expeditions: Viking (2017) MULTi5-ElAmigos / Polska Wersja Językowa


Opis:

Expeditions: Viking to wydane na PC Windows historyczne RPG. Produkcja wyszła spod ręki pracowników studia Logic Artists, czyli tego samego zespołu, który opracował Expeditions: Conquistador.

Akcja gry toczy się pod koniec VIII wieku. Kampania rozpoczyna się z chwilą śmierci wodza jednego z klanów wikingów. Wcielamy się w jego syna, który na mocy prawa przejmuje pozycję po ojcu. Naszym zadaniem jest umocnienie władzy i zapewnienie podwładnym dobrobytu. Osiągnięcie tych celów wymagać będzie dużego wysiłku, gdyż sąsiedzi wykorzystają każdą okazję do starcia nas z powierzchni Ziemi. Co gorsza, nawet wśród naszych ludzi znajdą się osoby, mające chrapkę na zagarnięcie tytułu wodza dla siebie.

ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by 3DM or Ali213 or Codex). Updated to version 1.0.5 (16.06.2017). Change language in game options.


Opis Uploadu:

Waga: 4.30 GB
Zawartość: .iso
Kompresja: rar
Wersja językowa: English, French, German, Polish, Russian
Dane naprawcze: 0%
Brak hasła


Opis Instalacji:

1. Wypakuj.
2. Zamontuj obraz lub wypal na płytę.
3. Zainstaluj.
4. Graj.

Included DLC: Blood-Ice.


Download:
Podobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 357  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler