Symulator Autobusów 16 - Złota Edycja / Bus Simulator 16 - Gold Edition (2016) TiNYiSO / Polska Wersja Językowa » ExSite PREMIUM
Symulator Autobusów 16 - Złota Edycja / Bus Simulator 16 - Gold Edition (2016) TiNYiSO / Polska Wersja Językowa
Dodał: Vanisz   Data: 27-08-2017, 16:35  GRY / PC
Symulator Autobusów 16 - Złota Edycja / Bus Simulator 16 - Gold Edition (2016) TiNYiSO / Polska Wersja Językowa


Symulator Autobusów 16 - Złota Edycja / Bus Simulator 16 - Gold Edition (2016) TiNYiSO / Polska Wersja Językowa


Opis:

Bus Simulator 16 to kolejna odsłona rozwijanej przez firmę Astragon Software serii symulacyjnej, pozwalającej wcielić się w kierowcę miejskiego autobusu. W odróżnieniu od poprzednich części cyklu, produkcję edycji 2016 powierzono austriackiemu studiu StillAlive, znanemu wcześniej za sprawą przygodowej gry akcji Son of Nor.

W grze zasiadamy ponownie za kierownicą typowego autobusu komunikacji miejskiej w jednym z niemieckich miast, jednak tym razem nasza rola nie ogranicza się wyłącznie do kierowania pojazdem. Twórcy starali się bowiem odwzorować wszelkie aspekty pracy szofera, który poza kursowaniem wzdłuż wyznaczonych linii odpowiedzialny jest także za interakcję z pasażerami, sprzedaż biletów i radzenie sobie z rozmaitymi przypadkami losowymi, jakie mogą przydarzyć się w transporcie miejskim.

W swej pracy musimy więc dbać o wiele istotnych czynników, począwszy od opanowania tajników poruszania się autobusem w ruchu ulicznym, jazdy zgodnie z przepisami kodeksu drogowego, na punktualności i zapewnieniu bezpieczeństwa naszym pasażerom skończywszy. W trybie kariery towarzyszy nam rozbudowany system reputacji, którą budujemy sukcesywnie w zależności od tego, w jakim stopniu wywiązujemy się z naszych obowiązków. Im wyższa będzie nasza reputacja, tym chętniej pasażerowie będą kursować obsługiwanymi przez nas liniami, co w oczywisty sposób przełoży się na przychody przedsiębiorstwa komunikacyjnego i jego rozwój (np. nowsze i lepsze autobusy).


Opis Uploadu:

Waga: 1.92 GB
Zawartość: .iso
Kompresja: rar
Wersja językowa: ENG, PL i inne
Dane naprawcze: 0%
Brak hasła


Opis Instalacji:

1. Wypakuj.
2. Zamontuj obraz lub wypal na płytę.
3. Zainstaluj.
4. Skopiuj zawartość folderu TiNYiSO do folderu z grą.
5. Graj (zmiana języka w steam_api64.ini - zmieniamy english na polish).


Download:
Podobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 313  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler